top of page
Image by Boim

Wesprzyj nas

Celem naszej fundacji od samego początku była walka z różnymi formami wykluczenia oraz kwestie niemarnowania żywności i ochrony środowiska naturalnego. Ostatnimi czasy udało nam się również wynająć lokal na Placu Wolności 4, gdzie tworzymy powoli miejsce spotkań i miejsce, gdzie mogą pączkować inicjatywy mieszkańców.

 

Jednakże, aby móc działać i rozwijać się, potrzebujemy wsparcia finansowego. W związku z tym prosimy o wpłaty dowolnej kwoty na nasze konto bankowe. Każda, choćby nawet niewielka kwota, zostanie przeznaczona na koszty wynajmu, remontu oraz działania fundacji, o których będziemy informować na bieżąco.

Image by Fabian Blank

Przekaż darowiznę

Numer konta bankowego:

Fundacja Teraz Ulica

BANK PEKAO PL 74 1240 1170 1111 0011 1535 8118

 

W tytule przelewu prosimy wpisać ,,Darowizna"

Logo Patronite

Zostań Patronem/Patronką

Możesz zostać naszą osobą patronującą i comiesięcznie wpłacać kwotę, która zostanie przeznaczona na opłacenie miejsca, które stanie się domem dla naszej fundacji. Będzie to miejsce, w którym będziemy prowadzić warsztaty, spotkania, bibliotekę oraz kuchnie dla potrzebujących. W zamian, przygotowaliśmy kilka form, w których chcemy się Wam odwdzięczyć.

 

Dowiedz się więcej tutaj.

 

Bardzo dziękujemy za pomoc!

Nasi Patroni

Gabriela Rutecka

Wojciech Owczarz

Magda Madzia

Zostań Wolontariuszką

Wszystkie ręce do pracy mile widziane!

Potrzebujemy osób, które chciałyby się zaangażować w nasze działania na każdym poziomie: organizacji wydarzeń, promocji czy codziennego zarządzania przestrzenią, która dysponujemy.

 

Jeśli chcesz porozmawiać z nami, dzwoń śmiało: 

789 989 981

Jeśli preferujesz kontakt mailowy, pisz:

biuro@terazulica.com

Wolontariusze
bottom of page