top of page

Fundusz Feministyczny

Od początku sierpnia 2022 realizujemy Mini Grant przyznany nam przez FemFund na Pomoc ginekologiczną dla kobiet znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej bądź w kryzysie bezdomności.  

Kobiety w body

Od początku sierpnia 2022 realizujemy Mini Grant przyznany nam przez FemFund (https://www.facebook.com/funduszfeministyczny) na pomoc ginekologiczną dla kobiet znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej bądź w kryzysie bezdomności. Fundusz Feministyczny to instytucja, która wspiera wyłącznie działania realizowane przez kobiety, dziewczyny oraz osoby niebinarne, trans, queer i interpłciowe z całej Polski.

 

W ramach tego projektu możemy wesprzeć kobiety zapewniając im bezpłatną konsultację lekarska wraz z badaniem ginekologicznym, cytologią oraz USG. Na dzień dzisiejszy z naszej oferty skorzystało 6 kobiet, a kolejne są umówione w najbliższym czasie na wizytę. Cały czas mamy jeszcze miejsce dla chętnych, więc jeśli znacie kobiety, które znalazły się na życiowym zakręcie i chciałyby skorzystać z naszej pomocy to prosimy o kontakt. Wizyty lekarskie będą realizowane jeszcze do połowy października. Zapewniamy wsparcie, środki higieny osobistej czy usługę fryzjerską jeśli będzie taka potrzeba.


Działamy!!!

Pierwsze postępy

305803191_390301726597974_6638113602775375185_n.jpg
bottom of page