top of page
Osoba z podniesionymi rękoma na proteście
O Fundacji

O Fundacji

Fundacja powstała przy udziale osób które od wielu lat są związane z różnymi oddolnymi inicjatywami społecznymi, pracą oraz wolontariatem w sektorze trzecim. Połączyło nas wspólne co tygodniowe gotowanie i rozdawanie posiłków w ramach akcji Food Not Bombs. Każdy z członków zarządu od wielu lat działa na rzecz walki z wykluczeniem ze względu na położenie materialne, pochodzenie społeczne, narodowość, płeć, orientację seksualną. Prowadzimy również działania na rzecz walki z wykluczeniem społecznym bezdomnych kobiet oraz brakiem dostępu przez nie do opieki medycznej. 

WhatsApp Image 2022-10-18 at 20.50.37.jpeg

Wydarzenia

Zachęcamy do zaglądania na naszego Facebooka, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w naszej siedzibie. Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie, bądź potrzebujesz miejsca na działanie, skontaktuj się z nami!

Nasze działania

Nasze projekty

Fundusz Solidarności z Ukrainą

Grant przeznaczony na organizację wydarzeń w Przestrzeni Wolności w Bielsku-Białej wspierających integrację osób z Polski i Ukrainy.

Integracja Zamiast Bomb

Polsko-Ukraiński projekt integracji społecznej z intencją rozwoju zawodowego

Fundacja działa dzięki wsparciu wielu osób dobrej woli, które wierzą, że to, co robimy ma sens. Jeżeli chcesz, żebyśmy mogli działać i rozwijać się, zachęcamy do wsparcia naszej działalności:

Numer konta bankowego:

BANK PEKAO PL

74 1240 1170 1111 0011 1535 8118

Zgłoś się do nas, jeśli czujesz potrzebę działania. Napisz, zadzwoń, porozmawiajmy!

Więcej informacji tutaj.

Contact

Kontakt

Fundacja Teraz Ulica

Plac Wolności 4

43-300 Bielsko-Biała

email: biuro@terazulica.com

tel.: 789 989 981

bottom of page